Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jak rozpoznać, że ona się zakochała?

Jakie sygnały wysyła mężczyźnie zakochana kobieta? Na to pytanie starało się odpowiedzieć ponad sześć i pół tysiąca użytkowników naszego serwisu.

Połyka – na pewno jest zakochana

Połykanie nasienia może być odbierane jako akt pełnej akceptacji ze strony partnerki – tak uważa 28 procent respondentów. Zaufanie, jakim kobieta obdarza mężczyznę, musi być naprawdę duże, ale nie łudźmy się, są dziewczyny, które ufają wszystkim – przynajmniej w tej kwestii. Podobnie jest z „kochaniem się bez prezerwatywy” – aż 18 procent ankietowanych uważa, że na seks bez gumki godzą się tylko kobiety zakochane. Cóż, seks bez prezerwatywy może i zbliża, ale do „dużego ryzyka”.

Wysyła SMS-y, „bo się nudzi”

11 procent ankietowanych rozpoznaje miłość kobiety obserwując komunikaty wysyłane także drogą elektroniczną. Telefony, maile, SMS-y – bez względu na ich treść – faktycznie są oznaką chęci nawiązania kontaktu, czy nawet bliższej więzi, ale mogą być także sposobem na zaspokojenie potrzeby bycia adorowaną – taka potrzeba wcale nie musi się wiązać z miłością, a jedynie z chęcią podwyższenia samooceny.

9 procent badanych obserwuje mowę ciała. I faktycznie, osoba, która pragnie kontaktu, wkracza w naszą strefę intymną, rozmawia z nami stojąc naprawdę blisko, często dotyka nas właściwie bez wyraźnego powodu, ba czasami wręcz „ociera się, jakby miała ruję”, ale czy to jest dowód miłości, czy tylko „wielkiej chcicy”?

Dla 7 procent ankietowanych zakochana kobieta, to ta, która „świeci gałami”. Badacze zajmujący się mową ciała zdają się to potwierdzać. Chyba że ona ma zapalenie spojówek…

Śmieje się z twoich dowcipów

6 procent uzyskała odpowiedź „tańczy z innymi, żeby pokazać, że jej na Tobie nie zależy”. Po pierwsze, wśród kobiet panuje takie przekonanie, że to mężczyźnie powinno bardziej zależeć, a po drugie, ona pewnie się boi, że uznasz ją za „łatwą”, zatem, coś w tym „tańczeniu z innymi” jest – ale co? To wiedzą tylko kobiety.

Kolejne 6 procent badanych zauważa prostą prawidłowość: kobietę zauroczoną łatwiej rozbawić.

Pyta, czy kochasz swoją żonę

Odpowiedź „pyta, czy kochasz swoją żonę” zdobyła 5 procent głosów. Właściwie, dlaczego to pytanie jest takie ważne? Otóż dlatego, że jedną ze strategii kłusownictwa seksualnego, jest… Przyjaźnienie się. „Przyjaciółka” może chcieć czegoś więcej, żeby cię jednak nie spłoszyć, czeka na odpowiedni moment. Takim momentem jest konflikt w twoim aktualnym związku, wówczas takie pytanie zasiewa ziarenko niepewności, a twoja odpowiedź może być wyraźnym znakiem, że już czas zatopić zęby w zdobyczy.

Jej koleżanka już dawno o tym mówiła

„To tajemnica, możesz powiedzieć tylko jednej osobie” – bardzo często w ten sposób przechowują tajemnice zaufane przyjaciółki. Problem z kobietami jest jednak taki, że nawet jeśli jej koleżanka powiedziała ci „ona cię kocha”, to sama zainteresowana zacznie wtedy raczej jeszcze częściej „tańczyć z innymi”.

Ona chce cię upić, a jej brat pobić

Dla 2 procent ankietowanych równanie jest proste – „chce upić” to tyle co „kocha”. Ale uważaj, może to jakaś bezwzględna łowczyni organów – wtedy obudzisz się chłopie bez nerki, i kto tam jeszcze wie czego.

„Jej brat chce cię pobić” – mamy nadzieję, że owe 2 procent głosujących nie dowiedziało się o uczuciu właśnie w ten sposób. Ja, piszący te słowa, niestety kiedyś się dowiedziałem. Ale kiedy to było, lata świetlne temu – wszystkiemu był winien pamiętnik szalonej małolaty.

Chce mieć kotka albo dziecko

To zdumiewające, faceci są ślepi. Jeśli kobieta chce mieć kotka, to jeszcze nic, ale jeśli chce mieć dziecko, to już jest, panowie, poważny znak. Jeśli przy tym się o was ociera, chce się kochać bez prezerwatywy, świecą jej się oczy – przepraszam, jeśli „świeci gałami” – to na pewno jest zakochana. 98 procent facetów nigdy by tego nie dostrzegło. Mi powiedziała o tym przyjaciółka mojej obecnej żony. (Puch)

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>